VALENTÍN inak – kreatívne a s prekvapeniami!

 

Milovaný, ale často aj nenávidený SVIATOK VŠETKÝCH ZAĽÚBENÝCH je tu čo nevidieť. Pre jedných zbytočné ďalšie „HALÓ“ kvôli jednému dňu, pre iných konečne PRÍLEŽITOSŤ, ako vyznať svoju lásku… ZOZNAM 10-tich VECÍ, bez ktorých si sviatok sv. Valentína nevieme predstaviť, je doplnený o ŠPECIÁLNE VALENTÍNSKE TIPY navyše, ako ho STRÁVIŤ tentokrát INAK!

1. BOZKOVÁ NÁDIELKA

Bozkom by sa tento deň mal začať. Či už skorým ranným, keď sa spolu prebudíte alebo na „rande“ v meste, keď ste sa stretnete.

VALENTÍNSKY TIP: Ak budete spolu celých 24 hodín, pobozkajte svoju polovičku stále na začiatku novej hodiny a doplňte bozk o dôvod, prečo ju ľúbite. Dokopy tak na ňu bude čakať výnimočných 24 bozkov počas celého dňa, ktoré verím, že neostanú bez odozvy.

2. VEČERA

Keďže láska ide cez žalúdok, dobré jedlo určite nesmie chýbať. Rýchlejším riešením je rezervovanie stola v reštaurácii, pohodlnejším je večera doma. Je už iba na Vás milé dámy, či si valentínsku nedeľu predstavujete pri sporáku alebo vo Vašej obľúbenej reštaurácii.

VALENTÍNSKY TIP: Ak pripravujete večeru doma, do svojho „valentískeho menu“ zakomponujte jedlo, ktoré bude mať tvar srdiečka (napr. srdiečkové cestoviny), alebo kde viete srdcia pomocou formičiek vykrojiť (napr. syr). Taktiež môžete prekvapiť aj valentínskym stolovaním (srdiečkové servítky).

3. ŠAMPANSKÉ  verzus VÍNO

Vychladené šampanské či kvalitné víno? To je jedno, každopádne večer bez týchto nápojov, no viete si to predstaviť?

VALENTÍNSKY TIP: Jahody musia byť! Určite kúpte viac, viete ich neskôr využiť v spálni so šľahačkou. 


4.
RUŽA

Milovníčkam kvetov snáď k šťastiu nič viac už netreba.

VALENTÍNSKY TIP: Kto povedal, že darovaná kytica musí byť iba z kvetov? Prekvapte svoju partnerku kyticou z bonbónov, cukríkov či lízaniek.

5. FILM

No čo už s nami, budete to chlapi musieť nejako pretrpieť a vydržať to. Čo keby ste tento rok vybrali film Vy a prekvapili Vaše polovičky?

VALENTÍNSKY TIP: Navrhnite namiesto filmu hranie spoločenskej hry. Určite sa viac zabavíte a navyše dnes viete kúpiť aj spoločenské „erotické“ hry iba pre Vás dvoch.

6. ROMANTICKÉ DETAILY

Sviečky, vaňa, kúpeľ, bublinky, srdiečkové balóny… chceme tak veľa? ?

VALENTÍNSKY TIP: Posteľ plná lupeňov ruží. K tomu nie je čo dodať… romantika č.1! Živé ruže pravdepodobne pôjdu na dračku, takže stavte na istotu a lupene kúpte vopred v darčekovom obchode alebo cez internet.

7. SEX

Muži by to vari nezvládli, ak by sa tento večer skončil ináč.

VALENTÍNSKY TIP: Okoreňte tento sviatok o erotickú masáž, orál, sexi spodnú bielizeň, nové polohy z kamasútry, prípadne niečím špeciálnym, čo ste ešte nevyskúšali.

8. MALIČKOSŤ PRE NAJBLIŽŠÍCH

Nezabudnite ani na svojich najbližších: súrodencov, rodičov a domácich miláčikov. Sú tu pre nás celý rok, takže si zaslúžia tiež našu pozornosť a vďačnosť.

VALENTÍNSKY TIP: Ak nemáte partnerov môžete vymyslieť spoločný program s celou rodinou: kino, divadlo, wellness pobyt alebo iba jednoducho prechádzka na čerstvom vzduchu.

9. DARČEK

Tie najkrajšie darčeky sú z lásky a väčšinou nás stoja iba čas. Skúste vymyslieť niečo extra.

VALENTÍNSKY TIP: SMS sú dnes bežné, čo tak zamilovaný list poštou? Keďže tohtoročný Valentín vychádza na nedeľu, stačí, ak to Vaše vyznanie lásky v liste iba hodíte do schránky a pošlete svoju polovičku vybrať poštu.

10. PREKVAPENIE

Tento deň je ako stvorený na požiadanie o ruku, oznámenie, že ste tehotná alebo bláznivé vyznanie lásky.

VALENTÍNSKY TIP: Zaujímavé nápady ako prekvapiť partnera/partnerku nájdete TU. Stačí sa iba inšpirovať .

P.S: Mimochodom aj ja mám pre Vás pripravené prekvapenie, ktoré čoskoro uverejním na facebook stránke Ako prekvapiť. Máte sa na čo tešiť. ?

Všetky články a kreatívne nápady pre vás s láskou píše, vymýšľa a realizuje M♥NIKA

Zdieľať tento článok viete aj z facebook stránky Ako prekvapiť

 

páčil sa Vám článok? pridajte komentár. :)