Niečo o mne 😉

 „Každé ráno máme dve možnosti: Pokračovať v snívaní… alebo si začať tie sny plniť!“

ProfilovkaMne sa „narodením“ tejto stránky začali moje sny plniť. Vždy som túžila po tom, aby som svoje TIPY, MYŠLIENKY, ale hlavne vlastné KREATÍVNE NÁPADY realizované na mojom manželovi mohla odovzdať ďalej. Pevne verím, že sa mi to úspešne darí a že moje tipy realizujete aj vy.

Mojím cieľom je totiž prostredníctvom článkov, tipov, e-bookov pomôcť každému „menej kreatívnemu“ človiečikovi k tomu, aby vedel svoju ♥ k milovanému partnerovi vyjadriť aj ináč ako len slovami „Ľúbim Ťa„. Veď čo môže byť krajšie? 😉

Osobne si myslím, že kreatívny partner by mal byť aspoň jeden z páru, pretože práve originálnymi nápadmi si vieme okoreniť vzťah, ak už práve nie sme v zamilovaných mesiacoch. V ťažkých momentoch sa predsa ukazuje sila každého vzťahu lebo ak už vieme o partnerovi oveľa viac, vieme taktiež o jeho chybách a nedostatkoch. Nikto nie je dokonalý, jednoduchými krokmi a vyznaniami lásky sa však k dokonalému vzťahu vieme priblížiť.   

Ak mi chcete zanechať odkaz, reagovať na moju stránku, ak sa chcete podeliť o ten VÁŠ zamilovaný príbeh, inšpirovať ostatných, napíšte mi do formulára nižšie.

S láskou MONIKA DÚLOVÁ