PREKVAPTE svoju POLOVIČKU!

Dobrých nápadov nikdy nie je dosť. Ak hľadáte jednoduché, no zároveň KREATÍVNE VYZNANIE LÁSKY, krok za krokom Vám teraz predstavím skvelý tip, ktorý môžete využiť kedykoľvek.

IMG_1104_1Čo na tento TIP potrebujeme?

♥ farebné papiere

♥ darčekovú škatuľku 

lepidlo

nožnice

♥ čas

♥ a trpezlivosť ?

(kliknutím na obrázok ho zväčšíte)

KROK č. 1

Vo Worde si pripravíme rôzneVEĽKOSTISRDIEČOK od najmenších po tie najväčšie, ktoré VYTLAČÍME na rôzne farebné papiere a VYSTRIHNEME.

 

KROK č. 2

Vo Worde si pripravíme aj SRDIEČKA s ODPOVEĎAMI na našu otázku. V mojom prípade je to odpoveď na otázku: „Vieš ako Ťa milujem?“

Ak nemáme k dispozícii tlačiareň, pomôcť si vieme aj SRDIEČKOVÝMI FORMIČKAMI NA PEČENIE, vďaka ktorým si srdiečka môžeme nakresliť na farebné papiere a text do vnútra každého srdiečka dopíšeme čiernou fixkou.

(kliknutím na obrázok ho zväčšíte)

KROK č. 3

Rôzne VYZNANIA LÁSKY, CITÁTY, MOTTÁ si pripravíme taktiež vo Worde, vytlačíme ich a nalepíme zo všetkých strán na škatuľku.

OTÁZKU, ktorej ODPOVEĎ, má naša polovička nájsť vo vnútri škatuľky nalepímeÚPLNE NAVRCH.  

(kliknutím na obrázok ho zväčšíte)

 

A ako to celé vyzerá v PRAXI?

Povystrihované srdiečka rôznych farieb poukladáme na spodok stola, obrusu, kde chceme škatuľku nechať.

Do vnútra škatuľky vložíme všetky odpovede na otázku a celé prekvapenie realizujeme keď polovičku nemáme doma, prípadne v noci, keď spí.

Na záver mám pre Vás pripravené aj tipy, ako môžete tento kreatívny nápad ešte „okoreniť“.

Špeciálne TIPY:

TIP č.1

Na jednu zo strán škatuľky môžete napísať ADRESU Vašej polovičky a poslať mu „zamilované prekvapenie“ priamo domov.

TIP č.2

Celé prekvapenie som realizovala, keď manžel nebol doma. Na nastrihané srdiečka som napísala slovíčka ako napr: verne, dokonale, kreatívne… Potom som z týchto srdiečok vytvorila CESTIČKU, ktorá viedla ku škatuľke s nápisom „Vieš ako Ťa milujem?“, kde bola vo vnútri posledná odpoveď na srdiečku. Okolo škatuľky som rozmiestnila zvyšné farebné srdiečka a vedľa škatuľky som ešte dala sviečku. Myslím si, že sa prekvapenie maximálne vydarilo.

TIP č.3

Škatuľka môže slúžiť aj ako POŽIADANIE o RUKU. Každú stranu škatuľky ozdobíte iba farebnými srdiečkami, do vnútra škatuľky položíte iba prázdne srdiečka a na jednom srdiečku bude „Vezmeš si ma?“. Prípadne môžete škatuľku rovno doplniť o prstienok, ktorý bude úplne na spodku škatuľky.

TIP č.4

Vystrihnuté srdiečka samozrejme necháme na využitie ďalších prekvapení (Valentínska výzdoba stola, odkazy do peňaženky…).

TIP č.5

Namiesto darčekovej škatuľky môžete použiť aj malú darčekovú TAŠTIČKU.

Tak ako? Idete do toho?  Budem veľmi rada, ak mi Vaše kreatívne nápady pošlete na email alebo ich priamo uverejníte na FB stránku.

Všetky články pre vás píše s láskou M♥NIKA

Zdieľať tento článok viete aj z facebook stránky Ako prekvapiť

 

páčil sa Vám článok? pridajte komentár. :)