Prekvapte DETI na DEŇ DETÍ

Všetci by sme sa chceli v kútiku srdca ešte raz stať aspoň na chvíľku DEŤMI. Minimálne 1.júna. Keďže to však nie je možné, viete tento deň skrášliť aspoň vašim najmenším a to rovno niečím extra. Čím? Prinášam vám TIPY ako prekvapiť vaše ratolesti + konkrétne TIPY na zábavu v KOŠICIACH. 

1. RAŇAJKY – potešte hneď po prebudení vašich malých hladošov aj takouto raňajkovou kreáciou pre krajší a veselší deň.

2. ŠPECIÁLNE PREKVAPENIE – ak máte doma malú obchodníčku, speváčku viete jej pripraviť aj takéto fantastické prekvapenie. Vlastné pódium, kde zahviezdi a bude vás za to milovať alebo vlastný obchod, kde môže predávať od rána do večera. Trúfate si?

 

3. „NOVINKY“ DO DETSKEJ IZBY – vymyslite niečo špeciálne. Rozprávkový kút plný knižiek, aby čítanie rozprávok bolo odteraz zábavou a dobrodružstvom. Prázdnu stenu vymeňte za stenu s magnetkami plných písmeniek pre skladanie prvých slov, viet a odkazov od vašich najmenších alebo rovno za tabuľu s kriedami. Vyhnete sa tak popísaným bielym stenám.

 

4. DVA v JEDNOM – hračky konečne na jednom mieste s úložným priestorom?Vlastný domček či mini zámočekvdome? Aj toto je možné. Pozrite sa na nápady nižšie.

 

5. ROZPRÁVKY Z PLATNÍ  – ak si spomínate, ako ste počúvali v detstve tie isté rozprávky z platní aj 20 krát, môžete si ich znovu s vašimi deťmi nostalgicky pripomenúť TU: http://www.veselerozpravky.sk/rozpravky-na-pocuvanie/

 

6. PRE VEĽKÝCH MAŠKRTNÍKOV – nezabudnite spríjemniť deň kreatívnymzdravým dezertom, s ktorým ich požiadate o pomoc.

 

7. HRAJTE SA, HRAJTE SA, HRAJTE SA –  v byte, na záhrade, u starej mami, v prírode… vymyslite špeciálnu aktivitu, ktorú ste ešte nehrali. Bábkové divadlo rovno na chodbe, mega autodráhu s pomocou pásky priamo v obývačke alebo loptové hry, ktorých príprava je minimálna.

 

Tak ako, vybrali ste si? Pevne verím, že ÁNO. Prajem vám krásne chvíle prežité v tento deň. Ak sa chcete podeliť s ďalšími tipmi, ako máte v PLÁNE PREKVAPIŤ DETI VY, ĎAKUJEM už vopred. Môžete ich doplniť pod článok, ktorý nájdete aj na facebook stránke Ako prekvapiť.

Ďalšie kreatívne články si môžete prečítať TU!

M♥NIKA

Tento článok je venovaný všetkým mamičkám, ktoré poznám a zároveň všetkým im detičkám ;).

 

páčil sa Vám článok? pridajte komentár. :)