5 tipov AKO PREKVAPIŤ BABU úplne ZDARMA

Na tipy v tomto článku neminieme ani 1 €. Sú ZDARMA a NIEKTORÉ nás dokonca NESTOJA ANI ČAS! Napriek tomu ich tak málo používame a praktizujeme v našich vzťahoch. Prečo?

Vzťah predsa nie je iba o darčekoch… je to aj o prejavení našej VĎAKY, LÁSKY a taktiež o PREKVAPIVÝCH MOMENTOCH, ktoré môžeme zažívať každý deň. Ako prekvapiť partnerku úplne zdarma? Tu je 5 tipov a páni, usúďte sami, či toho chceme až tak veľa…

1. VYZVAŤ PARTNERKU DO TANCA, KEĎ EŠTE NIKTO NETANCUJE.
Trapas – netrapas, za to prekvapko a odvahu to predsa stojí, nie? O závisti ostatných báb ani písať nemusím! Každá by chcela byť v tom momente na mieste Vašej partnerky, no žiadna si to neprizná….

2. ÚPRIMNÉ A LÁSKYPLNÉ OBJATIE, KEĎ TO VÔBEC NEČAKÁ.

Pripravuje vám partnerka večeru v kuchyni alebo umýva práve zuby? Koľkokrát ste iba tak prišli a objali ju? Ak to budete robiť častejšie, pochopí, že to robíte iba „tak“ z lásky, lebo ste čítali tento článok a naozaj ste nič „nevyviedli“.

3. UKONČIŤ HÁDKU TISÍCKAMI BOZKOV.

Spôsobiť jej šok ráznym ukončením: „Máš pravdu miláčik, poďme stráviť čas užitočnejšie a efektívnejšie.“

4. SPRAVIŤ ÚPLNE SÁM OD SEBA, AKÚKOĽVEK DOMÁCU PRÁCU, KTORÚ STE NIKDY NEROBILI.

Je jedno či chytíte do ruky vysávač, umyjete podlahu alebo vyčistíte WC… cieľ je jasný = prekvapiť svoju partnerku a podotýkam ešte raz, spraviť prácu, ktorú by od vás určite nečakala.

 

5. OTVORIŤ OKNO A NAMIESTO VEČERNÉHO FILMU SPOLU POZERAŤ NA HVIEZDY A SA ROZPRÁVAŤ PRITOM O SVOJICH SNOCH.
Nielen, že sa veľa o svojich snoch a  cieľoch dozviete, ale môžete si ich začať postupne a spolu jeden po druhom, plniť.

Tak čo páni, idete do toho? Budem rada, ak tieto tipy doplníte o vaše vlastné, ak vám tieto moje tipy poslúžia a podarí sa vám prekvapiť svoje polovičky.

Všetky články a kreatívne nápady pre vás s láskou píše, vymýšľa a realizuje M♥NIKA

Zdieľať tento článok viete aj z facebook stránky Ako prekvapiť

 

páčil sa Vám článok? pridajte komentár. :)