Zorganizujte PARTY, na akú sa NEZABÚDA!!!

Olá, olá, PARTY VOLÁ. Záhradné, letné či barbeque party sú v plnom prúde a ak chcete z priemernej party spraviť VÝNIMOČNÚ, INŠPIRUJTE SA!!!

1. Všade samé MELÓÓÓNY ?

Melónová margarita, melónové špízy či iba samotný naaranžovaný „guľôčkový“ melón nielen vyzerá, ale aj chutí b o ž s k y.

 

2. DETAILY robia kráľov

Hostí zvonku nech víta krásny letný dáždnikový veniec, prípravky na opaľovanie, aby vám hostia nedochádzali ako špekáčky umiestnite do zvyšného kvetináča a takisto nezabudnite na kreatívne umiestnenie príborov a obrúskov napríklad do malých vedierok.

 

3. Famózne ĽADOVÉ KOCKY

Oživte čisté vody v džbánoch netradičnými ľadovými kockami. Citrónová, čučoriedková, ovocná, kávová, jahodová… týmto nápadom určite u každého zabodujete na plnej čiare!

4. Využité VEDIERKA

Popcornovým maniakom dajte takúto nádielku hneď do ruky. Pre skrášlenie interiéru či exteriéru vám poslúži nepotrebné vedro s vodou, ktoré ozdobíte sviečkami a kvetinami. Aj na chipsy, chrumky a iné špeciality je „vedrové“ riešenie. Skvelé. Mňam.

 

5. PIVO vždy po ruke

V každej poriadnej domácnosti, kde sa aj „maká“ v záhrade nie iba griluje, je fúrik povinnou výbavou. A odteraz budete fúrik plný chladeného piva „milovať“ aj Vy.

 

6. OVOCNÁ vitamínová bomba

Oku lahodiace ovocné kreácie potešia každého. Po ťažkom mäsku a klobáske určite padne vhod ako dezert ovocný pohár alebo ovocný špíz.

 

 7. MEGAMIX na stole

Ak chcete vyniknúť a ulahodiť všetkým chuťovým pohárikom vašim priateľom zmiešajte slané oriešky so sladkými lentilkami do misky a nech si už každý „chrústa to svoje“. Na ďalší tip potrebujete iba papierové sáčky, kde poukladáte všetko, čo vám ostane. Kto miluje sladké, viete si poradiť aj takto.

 

Tak ako, inšpirovali ste sa? Podeľte sa s ďalšími tipmi, čo všetko vymýšľate na vašich akciách VY. Tento článok navyše nájdete a môžete ho zdieľať z facebook stránky Ako prekvapiť.

Ďalšie kreatívne články si môžete prečítať TU!

Všetky články pre vás píše s láskou M♥NIKA

 

páčil sa Vám článok? pridajte komentár. :)