SKVELÝ TIP na VALENTÍNSKY DARČEK!

Tento TIP na DARČEK som vyrábala s láskou PRE MANŽELA a darovala som ho na VALENTÍNA (Vy samozrejme čakať do ďalšieho Valentína nemusíte, ale môžete takéto romantické prekvapenie pripraviť kedykoľvek). Verte mi, VÝSLEDNÝ EFEKT stojí za to, potrebujete však na to ČAS a PEVNÉ NERVY! Ako vzniklo „111 dôvodov, PREČO Ťa MILUJEM“? Prečítajte si nižšie.

Čo na tento tip potrebujeme?

 

♥ 5 výkresov (rozmer A4)

♥ 2 rúže na pery silnejších odtieňov

♥ 1 lepiacu pásku (priemer 50 mm)

♥ čiernu fixku

♥ 1 kus červeného farebného papiera A4

♥ darčekovú škatuľku

♥ môže, ale nemusí byť držiak na foto

(kliknutím na obrázok ho zväčšíte)

Ako začať?

 

KROK č. 1

Úplne prvé, čím by ste mali začať, je NAPÍSAŤ SI 111 dôvodov, PREČO milujete svojho partnera/partnerku. Nemusí byť presne tých dôvodov 111, môžete zvoliť napríklad sexi „69 dôvodov, prečo Ťa milujem“, je to už iba na Vás. Pre ušetrenie času Vám mojich 111 dôvodov viem POSLAŤ. Skvelé, že? Stačí, ak ma budete KONTAKTOVAŤ a napíšete mi SPRÁVU na facebook TU!

KROK č. 2

Prichádza snáď tá najnáročnejšia časť!

Najprv si z výkresov nastrihajte PÁSY o veľkosti 5 cm a postupne na nich začnite vytvárať svojimi perami „pusy“. Osobne som nastrihané VÝKRESY bozkávala vyše 2 HODÍN a bola to RIADNA „makačka“. Keďže som z rúžu bola dostatočne najedená, obed mi ani nechýbal. 


TIP:
 DNES by som „bozkávanie“ rozložila na VIAC DNÍ. Použite aspoň 2 odtiene rúžov, tmavo ružový a červený dali najkrajší výsledok.

KROK č. 3

Po bozkávaní výkresov nasledovalo OBLEPOVANIE PÚS lepiacou páskou, aby sa rúž neotlačil o ostatné pusy a následné VYSTRIHOVANIE jednotlivých oblepených pús (ďalšie 2 hodiny).

Samotné VYPISOVANIE jednotlivých dôvodov na druhú stranu pús som zvládla za ďalšie 2 hodiny.

ČASOVO NÁROČNÝ DARČEK si isto nenechajte na poslednú chvíľu, mohlo by sa Vám to vypomstiť!

KROK č. 4

TEXT „111 dôvodov, PREČO Ťa MILUJEM“ som spravila vo WORDE do tvaru srdiečka a vytlačila na červený papier. Záverečné naaranžovanie (viď úvodný obrázok), pripnutie nadpisu už bolo iba čerešničkou na torte.

Mimochodom, nadpis nemusíte mať pripnutý tak isto, ako som to riešila ja. Môžete ho iba vystrihnúť, položiť do škatuľky a škatuľku zavrieť (viď obrázok).

TIP: Ja som použila darčekovú škatuľku, ktorú sme mali doma. Vy môžete 111 dôvodov buď rozložiť na stôl, dať do darčekovej taštičky alebo poslať poštou! 

P.S.: Darček viete doplniť o FAREBNÉ SRDIEČKA, RAFFAELLO alebo LUPENE RUŽÍ! 

Všetky články a kreatívne nápady pre vás s láskou píše, vymýšľa a realizuje M♥NIKA

Zdieľať tento článok viete aj z facebook stránky Ako prekvapiť

 

páčil sa Vám článok? pridajte komentár. :)