Originálna „valentínska“ HRA pre DVOCH na stiahnutie ZDARMA (18+)

Spomínate si na „školskú hru“ MENO, MESTO, ZVIERA, VEC? Niektoré odpovede na písmenká sme mali naučené doslova naspamäť a ja si doteraz pamätám napríklad písmenko I: Ivan, Ilava, ikry, ihla.

Dajte tejto nestarnúcej hre nový zábavný rozmer a zahrajte sa netradične NIELEN vo DVOJICI. Bude to možno oveľa ťažšie, ako si myslíte. Hru mám vyskúšanú s manželom a poriadne sme si potrápili mozgové závity. Ale napokon, išlo o srandu a tá rozhodne nechýbala. Pravidlá hry a bodovania ostávajú tie isté.

PRAVIDLÁ HRY: „strihnite si“, kto prvý začne potichu s ABECEDOU. Po vyslovení písmenka, na ktorom ste boli „stopnutý“, začnete obidvaja písať odpovede na dané písmeno. Kto ako prvý má napísané k danému písmenku všetky odpovede, povie STOP. Ak to vaša polovička nestihla, má smolu. Odpovede čítajte nahlas a porovnávajte si ich. Do hry zapojte aj písmenká s mäkčeňmi! POZOR! Vyhýbajte sa vulgarizmom!

PRAVIDLÁ BODOVANIA: Za každú ROVNAKÚ odpoveď máte 5 bodov, za každú JEDINEČNÚ odpoveď získavate 10 bodov. VÍŤAZOM sa stáva ten, kto má VIAC bodov. V prípade nerozhodného stavu, si dajte ROZSTREL!

Takže ako vyzerá v praxi?

Nie: „MENO – MESTO – ZVIERA – VEC“

ale: „SLOVO – MIESTO – DARČEK – AKTIVITA“

MENO: SLOVO, prípadne SLOVNÉ SPOJENIE súvisiace so sexom, erotikou a vzťahom 

MESTO: Ľubovoľné MIESTO, kde sa dá milovať

ZVIERA: Erotický DARČEK pre Tvoju polovičku

VEC: Sexi AKTIVITA


Stiahnuť túto HRU si viete úplne ZDARMA v PDF formáte na tomto odkaze: SLOVO-MIESTO-DARČEK-AKTIVITA

Vidíte, aké jednoduché je prekvapiť svoju lásku a urobiť si spoločný večer plný zábavy? HRU iba VYTLAČTE a DARUJTE ako ORIGINÁLNY DARČEK na VALENTÍNA.

Zdieľať tento článok viete aj z FACEBOOK stránky Ako prekvapiť

Všetky články a kreatívne nápady pre vás s láskou píše, vymýšľa a realizuje M♥NIKA

 

páčil sa Vám článok? pridajte komentár. :)