„VYKÚZLITE“ netradičné RAŇAJKY: III. Časť

Kreatívnych a zaujímavých TIPOV na RAŇAJKY nie je NIKDY DOSŤ, preto pokračujeme už treťou časťou. ?

 

TIP č. 1

„POHĽADNÉ“

Najprv uvaríme PÁRKY, prerežeme ich (nie však úplne) a spojíme vnútornou stranou tak, aby sme dosiahli výsledný „srdcový“ tvar. Konce párkov upevníme pomocou špáradiel. Ľahko ich opražíme, otočíme z jednej a druhej strany a vnútornú stranu zalejeme VAJÍČKAMI. Dochutíme soľou, bazalkou, syrom, prípadne obľúbenými bylinkami.

 

♣ TIP č. 2

„CHLAPSKÉ“

Náročnejšie na prípravu, no výsledok je skvelý. SLANINKU opražíme a vytvoríme z jednotlivých plátkov písmenka I, Y, O, U. Stred slovíčka „LOVE“ pripravíme z VAJÍČKA v srdiečkovej forme, ktoré ozdobíme AMOROVÝM ŠÍPOM z KEČUPU. Slaninkovými raňajkami samozrejme ulahodíme „pánskemu“ brušku a to predsa chceme, nie?

 

♣ TIP č. 3

„ROMANTICKÉ“

Týmito „jednoduchými“ raňajkami si získame SRDCE každej romantickej duše. Najskôr si pripravíme TOASTY, z ktorých vykrojíme písmenká I a U. Potom spravíme VAJÍČKO v srdiečkovej forme. No a je to. O rýchle, kreatívne a romantické raňajky tak máme postarané.

 

♣ TIP č. 4

„MŇAMKOVÉ“

Samotná čerstvá, voňavá BAGETA nenechá nikoho v posteli. Ak na ňu navyše nakrájame kúsky MOZZARELLY, zapečené CUKETOVÉ plátky a vrch ozdobíme kúskami ČERVENEJ PAPRIKY pre spestrenie celkového efektu vznikne nám nezvyčajná, no veľmi chutná kombinácia. Jednoducho m ň a m.

 

♣ TIP č. 5

„TREFNÉ“

A čo vravíte na toto? Na spodok taniera dáme čerstvý ŠPENÁT prípadne ŠALÁT, na ktorý poukladáme MOZZARELLU do tvaru srdiečka. Okolo mozzarelly potom dáme čerstvé CHERRY PARADAJKY. Celý tanier doplníme bylinkami, či srdiečkom na špáradle a pokvapkáme olivovým olejom. Dobrú chuť.

Všetky články pre vás píše s láskou M♥NIKA

Ak máte ďalšie kreatívne tipy, budem veľmi rada, ak sa s nimi podelíte na našej facebookovej stránke a inšpirujete aj ostatných. Zdieľať tento článok viete aj z facebook stránky Ako prekvapiť.

Prvú časť “VYKÚZLITE” netradičné RAŇAJKY si môžete prečítať TU!

Druhú časť “VYKÚZLITE” netradičné RAŇAJKY si môžete prečítať TU!

 

páčil sa Vám článok? pridajte komentár. :)