„VYKÚZLITE“ netradičné RAŇAJKY: II. Časť

POKRAČUJEME kreatívnymi tipmi na RAŇAJKY. Verím, že si aj tento krát vyberiete a „ZABODUJETE“ hneď zrána.

♣ TIP č.1

GURMÁNSKE

Za takéto raňajky vás bude milovať. Žiadny sladký muffin na desiatu, ale zapečená kombinácia SLANINKY a VAJÍČKA v muffinovej forme nielen na prvý pohľad vyzerá skvelo, ale aj tak chutí. Navyše jeho príprava nie je vôbec zložitá a stačí to už iba krásne naservírovať.

 

♥ TIP č.2

DELIKATESNÉ

TOASTAMI s ČUČORIEDKAMI sa jednoducho nedá odolať! Tavený syr zmiešate s troškou práškového cukru, natriete ňou jednu stranu toastového chleba, ktorú posypete čučoriedkami a dáte ju na dolnú stranu v toastovači. Toast prikryjete druhou stranou chleba natretého klasickým maslom. Zapečiete asi minútku.

 ♣ TIP č.3

ZAMILOVANÉ

Rýchle a veľavravné. Z obľúbenej SALÁMY či šunky vašej polovičky vyrežete vďaka malej formičky SRDIEČKA, ktoré potom naukladáte na pripravenú BAGETU alebo žemľu. Jej  základ natriete nátierkou, ktorú má váš partner najradšej. Potom nastrúhate dva druhy tvrdých syrov, ktoré zmiešate  pre krajší efekt a navrch poukladáte salámové, prípadne aj šunkové srdiečka. Hor sa do práce.

 

♥ TIP. č.4

HRAVÉ

Oprášte spomienky na nezabudnuteľnú hru „TETRIS“ priamo NA TANIERI. Akú plnku si zvolíte vy, je to iba na vás  (lekvár, nátierka…), dôležitý je výsledok, s ktorým je potrebné, naozaj sa aj „pohrať“. Ak však budete pokračovať podľa obrázka, nemal by byť väčší problém.

 

♣ TIP č.5

SLADUČKÉ

Posledný tip majte v zálohe, ak chcete pripraviť rýchle a sladké raňajky. NUTELLOU natretý CHLEBÍK ozdobíte srdiečkovou nádielkou ďalšej nutellovej várky. Aby vám však nebolo megasladko, posledné srdiečko vykrojíte z JABĹČKA.

Čo viac dodať na záver ako: „Dobrú chuť“. Prajem vám, aby sa tipy vydarili a chutili vynikajúco. M♥NIKA 

Nielen tento článok, ale aj ďalšie kreatívne tipy nájdete na facebook stránke Ako prekvapiť.

Prvú časť „VYKÚZLITE“ netradičné RAŇAJKY si môžete prečítať TU!

 

páčil sa Vám článok? pridajte komentár. :)