„VYKÚZLITE“ netradičné RAŇAJKY

Raňajky sú základ dňa. Ako však vyjadriť raňajkami svojej polovičke, že vám na nej záleží a prekvapiť  ju niečím špeciálnym? Ponúkam vám 5 KREATÍVNYCH TIPOV, s ktorými určite zabodujete. Je potrebné si však v sobotu ráno privstať, aby výsledný efekt stál za to!

♣ TIP č.1

Rýchle a jednoduché.

Chlebík, maslo, lekvár, srdiečková formička a výsledok je fakt úžasný, čo poviete? K tomu naservírovať už len teplý čaj alebo kávu a raňajky sú hotové. Lekvár viete nahradiť aj nuttelou alebo cottage cheese.

 

♥ TIP č.2

Zábavné a netradičné.

Na postavičku Happy Birds potrebujete sendvič, maslo, salámu, čierne olivy, mozzarellu, syr čedar. Tanier stačí už len ozdobiť ľadovým šalátom a kreatívne raňajky sú na svete.

 

♣ TIP č.3

Farebné a jarné.

Vďaka rôznorodej paprike, vajíčok vieme pripraviť lákavé a voňavé raňajky, ktoré „vyženú“ z postele aj tých najväčších spáčov. Vajíčka samozrejme nezabudnite dochutiť bazalkou alebo jarnou cibuľkou.  Hmm, mňam.

 

♥ TIP. č.4

Zaujímavé a chutné.

Náročnejšie na prípravu, ale za to oku lahodiace a neodolateľné. Plnku v strede toastového chlebíka vyplníme ľubovoľnou zmesou pripravenou napríklad zmiešaním jarnej cibuľky, vajíčka na tvrdo a karička syrom (prípadne vajíčkom, nastrúhaným tvrdým syrom, bazalkou). Chlebík s plnkou a zvyšným srdiečkom zapečieme na panvici.

♣ TIP č.5

Špeciálne a fajnové.

Hviezdičkové jednohubky vyzerajú a chutia famózne. Postupné vykrajovanie rôznych druhov syrov ukončíme ľadovým šalátom, paradajkou a opäť prikryjeme toastovou hviezdičkou. Formičkový tvar meňte aj podľa sobotňajšej nálady.

No povedzte, odolali by ste takýmto raňajkám? Ja určite NIE. Ak máte ďalšie kreatívne tipy, budem veľmi rada, ak sa s nimi podelíte na našej facebookovej stránke a inšpirujete aj ostatných.

P.S.: Nezabudnite k svojmu „raňajkovému“ dielu pridať aj zamilovaný odkaz ♥.

Dobrú chuť vám praje Monika ?
 

páčil sa Vám článok? pridajte komentár. :)