5 TIPOV k „DOKONALEJŠIEMU vzťahu“

 

Stereotyp raz nastane v každom vzťahu či si to pripustiť chceme alebo nie. Ja osobne patrím do skupiny, ktorá si to pripustiť nechce a neustále sa snažím vzťah obohatiť rôznymi spôsobmi a zatiaľ bojujem úspešne. Ako? V tomto článku Vás obohatím o mojich 5 tipov, ako je možné mať svoj vzťah pod kontrolou, mať ho dokonalejší a tešiť sa z neho.

♥ TIP č.1

Pri vymýšľaní prekvapení a darčekov sa stále zamerajte na to, čo by chcel VÁŠ PARTNER, nie VY.
Je to základ vzťahu, keďže väčšinou kupujeme darčeky, ktoré by sme sami chceli dostať, a potom to takto aj dopadne. ÁNO chlapi, vieme, že tých sviatkov máme habadej (narodeniny, meniny, Vianoce, Valentín…), ale pokúste sa aspoň raz ročne vymyslieť niečo iba špeciálne pre našu maličkosť. Uvidíte, že sa to oplatí ?

♥ TIP č.2

Ak NIEČO vyslovene CHCETE, povedzte to na rovinu a priamo… inak budete zbytočne sklamaní.
Chlapi si máločo domyslia, ČESŤ VÝNIMKÁM, preto mne osobne sa s týmto faktom začínal vzťah veľmi ťažko. Časom si však človek uvedomí, že to má vo vzťahu ľahšie a menej komplikovanejšie, ak povie, čo si praje, čo potrebuje, čo ho poteší a predíde tak zbytočnému sklamaniu či vopred nesplneným očakávaniam.

♥ TIP č.3

Spravte si vo vzťahu SYSTÉM a dodržiavajte ho.
Vymyslite si čokoľvek, z čoho si vytvoríte zvyk. Každý vzťah je jedinečný, takže si vytvorte svoje vlastné zvyky a je len na Vás či už si spravíte jeden krát mesačne program bez partnera s priateľmi alebo strávite jeden krát týždenne raňajky a večere bez TV. Kreativite sa medze nekladú.

♥ TIP č.4

Zadajte si jeden SPOLOČNÝ CIEĽ, na ktorý sa budete spoločne tešiť a ktorý Vám bude dávať zmysel Vašich dní a nocí.
Odporúčam väčší cieľ (napríklad výlet do Londýna, lyžovačka v Tatrách, dovolenka k moru), aby ste si naň začali postupne šetriť a pomaly sa približovali k jeho realizácii a tešili sa na spoločnú realizáciu.

♥ TIP č.5

Čo viete robiť spoločne, ROBTE SPOLOČNE.
Jasné, jednoduché a účinné. Vaša cesta do práce, poobedňajší program zo školy, práca v záhrade, spoločný nedeľňajší obed. Pokiaľ máte možnosť zabiť dve muchy jednou ranou, čiže stráviť chvíle s Vaším partnerom a spraviť popritom aj niečo užitočné, nie je lepší spôsob.

Ak hľadáte už aj konkrétne tipy, ako prekvapiť svojho partnera, siahnite po ebooku na tejto stránke, ktorý je napísaný ako pomôcka úplne všetkým, ktorým už došli nápady.

Zdieľať tento článok viete aj z FACEBOOK stránky Ako prekvapiť

Všetky články a kreatívne nápady pre vás s láskou píše, vymýšľa a realizuje Monika Dúlová 

 

páčil sa Vám článok? pridajte komentár. :)